جستجو
ساعت

درباره ما


اعلانات، یک چارچوب تحت وب افزونه محور، با قابلیت پشتیبانی از تمامی زبان های برنامه نویسی می باشد. این چارچوب 100 درصد رایگان بوده و به صورت متن باز ارائه می گردد. منظور از رایگان و متن باز این است که شما می توانید از این چارچوب برای اهداف خود بدون پرداخت هزینه اضافی استفاده کنید.

استفاده از چارچوب اعلانات، نیازمند دانش وب نیست و همه افراد با هر سطح دانشی از وب، می توانند یک وب سایت برای خود و دیگران ایجاد کنند و با به کارگیری افزونه های متنوع، وب سایت خود را شخصی سازی کنند.

این چارچوب توسط محمد ربیعی با بهره گیری از چارچوب دات نت، ایجاد شده و قبل از ارائه نخستین نسخه چارچوب، 7 سال زمان جهت آماده سازی آن سپری شده است (سال 2012).

صفر تا صد این چارچوب از پایه ایجاد شده و در ایجاد آن، از هیچ کدام ازچارچوب ها، سیستم ها و اپلیکیشن های تحت وب کمک گرفته نشده است.

هسته اعلانات به شکلی طراحی شده تا ایجاد افزونه برای آن به ساده ترین شکل ممکن مهیا باشد؛ هسته اعلانات شامل افزونه های متنوعی می باشد؛ ساختار اعلانات به برنامه نویس امکان ایجاد یک سیستم تحت وب جدید شامل انواع مختلفی از افزونه ها را می دهد.

فروشگاه افزونه اعلانات را جهت حمایت از برنامه نویسان، توسعه دهندگان و طراحان نرم افزار ایجاد نمودیم تا مکانی برای ارائه و فروش سیستم ها و افزونه ها را در اختیار آنان قرار دهیم.

نوع محتوا
زبان ها
سایت ها
تقویم
تغییر دسته بندی
تغییر سایت
تغییر زبان سایت